مقالات بیمه سینا

درباره ما

نمایندگی کد 6274 ، طبق آیین نامه 75 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، تحت نظارت مستقیم بیمه سینا فعالیت خود را آغاز نموده است و در تمامی رشته های بیمه ای فعالیت می نماید.

در حال حاضر دارای پرتفوی قابل قبولی در کلیه رشته های بیمه ای می باشد و بعنوان واحد صدور به چندین شرکت کارگزاری رسمی بیمه خدمات صدور بیمه نامه در رشته های مختلف ارائه می نماید.

ما اعتقاد داریم داشتن بیمه های عمر برای تک تک افراد جامعه به عنوان یک فرهنگ بین المللی ضروری و واجب است . در این راستا تلاش می کنیم تا این خدمت مهم و اساسی را به تمامی افراد ایران معرفی کرده و بهترین طرح بیمه ای را برای آنها تنظیم کنیم.

یکی از اتفاقات مهم برای داشتن آینده ای روشن در ایران عزیزمان افزایش ضریب نفوذ بیمه های عمر می باشد، زیرا متقاضیان این نوع پوشش بیمه می توانند با پرداخت حداقل ها، از تمامی مزایای عمومی بیمه استفاده کرده و در کنار آن از مزیت های سرمایه گذاری و شراکت در چرخه اقتصاد ملی نیز بهره مند شوند. از این رو تمامی تلاش خود و حتی بیش از آن را انجام می دهیم تا این مهم تحقق یابد.

لوگو بیمه سینا

ما نيز معتقديم با آموزش آن چيزي كه مي دانيم باعث توانمند شدن و افزايش مهارت افراد در زمينه توسعه فروش و افزايش ضريب بيمه هاي عمر ، گامي بزرگ و سازنده براي اشتغال زايي برداشته ایم.

در این راستا با تشکیل تیم توانمند و حرفه ای ،اقدام به طراحی یک سیستم جامع آموزشی تجاری کرده ایم تا افراد بتوانند علاوه بر استفاده از مزایای پایه و ویژه بیمه های عمر ارائه شده در طرح۹۹، به کسب سرمایه از محل شراکت در توسعه فرهنگ بیمه در جامعه نیز بپردازند. در کنار توسعه فرهنگ بیمه، مجموعه ای از آموزش های تخصصی و ویژه از پایین ترین سطح در حوزه هوش مالی و سرمایه گذاری در بازارهای مالی برای تمام افراد طراحی شده تا در نهایت دانش مالی و سرمایه گذاری هم به صورت کاربردی در سطح جامعه تکثیر شود تا جامعه ای ثروتمند ایجاد کنیم.

شرایط طرح به گونه ای تنظیم شده است که تمامی افراد بتوانند در فرصتی برابر از این طرح و مزایای ویژه آن بهره مند گردند.

طرح 99 :

ما بر این باوریم که ، انسان اشرف مخلوقات خداوند است و نباید برای او محدودیت ایجاد نمود اگر چه نمی توان یک زندگی را بدون قوانین و مقررات فرض کرد ، اما از سوی دیگر ، باید زمینه رشد و تعالی انسان را به گونه ای مهیا کرد که هیچ سقفی ، بر باورهای او ، نگذارد . با تکیه بر این باور عمیق ، نیاز به ایجاد تغییر در رفتار و ساختار ذهنی می باشد. ما سعی کرده ایم در طرح 99 شرایطی فراهم آوریم تا همکاران مان برای یک پرواز بلند ، به زمین زیر پایشان اعتماد کنند و یقین داریم آسمان این پرواز را خداوند برای بشر تعیین کرده است، بدون هیچ سقفی، میزان اوج گرفتن بشر را ، فقط ذهن اوست که تعیین می کند.

تفکر حاکم بر طرح 99 ، سقفی را برای ذهن بشر ، متصور نیست ، این طرح وسیله پرواز است نه محدوده آن !

ما با هدف استفاده از حداقل ظرفیت های موجود و با استفاده از تجربیات شخصی که در زمینه فروش در صنعت بیمه داشته ایم، فروش بیمه عمر را در قالب طرح 99 به شما عزیزان ارائه می نماییم.

(( هر ایرانی حداقل یک بیمه عمر ))

طرح 99 به عنوان خدمتی جدید از بیمه سینا تنظیم شده است و نمایندگی 6274 بیمه سینا تحت نظارت مستقیم آن شرکت، مسئولیت پیاده سازی طرح را بر عهده دارد. در این طرح شرایط ویژه ای در نرخ حق بیمه پوشش های بیمه ای اعمال شده است، که موجب افزایش در اندوخته ریاضی بیمه نامه گردیده که به نوبه خود امتیاز خاص بیمه نامه های صادر شده در این طرح می باشد. براساس آیین نامه 96 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعتبارات کافی و لازم برای اجرای قانونی این برنامه جمع آوری و در اختیار نمایندگی 6274 قرار گرفته است.

مسیر پیش روی شما در طرح ۹۹ سینا

لوگو بیمه سینا
1
مشاوره با کارشناسان طرح و تکمیل اطلاعات
2
خرید آنلاین بیمه عمر و سرمایه گذاری آتیه
3
آغاز مسیر آموزشی، سرمایه گذاری و درآمد زایی